avto-svitlo     shop@avtosvitlo.com.ua
  044 362 93 08     066 353 13 77     097 490 67 39     063 304 42 41

Моторні оливи Elf для автомобілів Renault та Dacia

Оливи торгової марки Elf – запорука ефективної роботи Вашого автомобіля. Французька компанія ELF Acquitane входить до трійки світових лідерів з виробництва мастильних матеріалів. Виробник використовує комплексний підхід до обслуговування транспортних засобів. Його продукти запобігають передчасному зносу двигуна, зменшують тертя, економлять паливо та захищають деталі від корозії. Концерн вважається офіційним партнером автомобільних заводів Renault і Dacia та використовується на всіх сервісних станціях цих автомобілів. Успішна співпраця вказаних компаній триває вже понад 40 років. Сьогоднішня стаття буде корисною саме для власників таких автомобілів, адже у більшості з них виникає запитання який саме Ельф їм потрібен.

Моторна олива Elf Evolution SXR 5W-40

Моторна олива Elf Evolution SXR 5W-40 рекомендована для авто Renault і Dacia з бензиновими двигунами та дизелями без сажевих фільтрів. Висока технологічність даного продукту підтримує оптимальні експлуатаційні характеристики двигуна та сприяє збільшенню терміну його роботи. Використовувати його можуть як власники легкових автівок, так і водії легких автофургонів. Моторна олива Elf Evolution SXR 5W-40 стане оптимальним рішенням для їзди по як по місту так і автомагістралі.

Властивості продукту оцінять і ті водії, котрі експлуатують автомобіль в екстремальних умовах. Мастило відмінно підходить для всіх типів водіння, а особливо швидкісної та спортивної їзди. Які переваги надає моторна олива Ельф Evolution SXR 5W-40:

Моторна олива Elf Evolution Full-Tech 5W-30 FE

Моторна олива Elf Evolution Full-Tech 5W-30 FE розроблена спеціально для авто Renault і Dacia з дизельними двигунами, які оснащені сажевими фільтрами. Це повністю синтетичне мастило, виготовлене за технологією Low Saps. Продукт створений з урахування всіх норм викидів шкідливих речовин відповідно до стандартів Euro IV-V. Моторна олива Elf Evolution Full-Tech 5W-30 FE допомагає підтримувати чистоту навколишнього середовища.

Індекс низькотемпературної в’язкості мастила 5w забезпечує швидкий холодний пуск (легка прокачка по системі та захист вузлів двигуна від сухого тертя) навіть при значних морозах. Індекс високотемпературної в’язкості 30 гарантує ефективну роботу двигуна при високих температурних режимах.

Серед переваг моторної оливи Ельф Evolution Full-Tech 5W-30 FE для автомобілів Renault і Dacia слід відзначити:

Використання моторної оливи Elf Evolution Full-Tech 5W-30 FE буде актуальним для всіх стилів водіння, в тому числі на високих швидкостях.

Оливи виробника Elf в асортименті

В інтернет-магазині Атосвітло присутня вся група трансмісійних мастил, що виготовляється торговою маркою Ельф:

Власники транспортних засобів та автолюбителі також можуть придбати у нас інші моторні оливи Ельф.

Інтернет-магазин Атосвітло являється офіційною торговою точкою продажу мастильних матеріалів торгової марки Ельф. Ми піклуємось про своїх клієнтів, віддаючи перевагу сертифікованому товару найвищої якості. В нашому каталозі ви завжди знайдете широкий вибір олив як для нових транспортних засобів, так і для автівок з пробігом. Телефонуйте, ми завжди раді проконсультувати стосовно вибору оптимального мастила для вашого автомобіля.

Пам’ятайте, що інноваційні технічні рішення торгової марки Ельф здатні не просто вберегти, але й покращити експлуатаційні якості вашого автомобіля!